
De stoofpeertjes maak je met van die kant en klaar peertjes van AH (ligt bij fruit). Die doe je eventjes in de magnetron zodat ze gaar zijn. Dan in de ovenschaal met wat feta en walnoten. De pomme duchesse leg je op een bakplaat en dan zet je de peren en de aardappeltoefjes allebei 20 min op 220C in de oven. Ondertussen maak je champignonroomsaus (hoe? klik!) en bak je de biefstuk (4 min, halverwege keren).
Het was ver-ruk-ke-lijk en ik zit stampvol:) Niet echt een random dinsdagmaaltje, maar soms moet je gewoon even lekker uitpakken.
Voordat ik byebye zeg nog 1 vraag aan jullie: TIPSSSS voor een leuk Valentijnsdiner donderdag met vriendlief in Amsterdam?
BYEBYE!
Misschien vind je dit ook lekker:



Anoniem zegt:
Wat heb je toch lekkere simpele gerechten, ik ga vandaag biefstuk, met champignonroomsaus met aardappelpartjes maken … door jou geinspireerd! 😀
leonie zegt:
Thanks! Geniet er van!